| ספר אורחים | קישורים | צור קשר | אודות | עמוד הבית  
סטודיו ג'ירפיק עיצוב והוצאה לאור
 
הספרים בעמ' זה עוצבו ויצאו לאור ע"י הוצאת יעלה מבית סטודיו ג'ירפיק

הרי אילת, ד"ר יעקב דפני

ספרו החדש של ד"ר יעקב דפני, 192 עמ' כרומו, בכריכה קשה עם צילומים והסברים לכל מה שתמיד רציתם לשאול.

ספר זה דן בהרי אילת מההיבט הגיאולוגי – הרכב הסלעים הבונים אותם ומגוונם, דרכי היווצרותם ותיאור השבר האדיר שחצה את המזרח התיכון ויצר את מפרץ אילת ובקעות הערבה והירדן. בהיבט הגיאומורפולוגי נתאר כיצד עוצבו נופיהם ובמה השפיעו על ההיסטוריה הטבעית של האזור כולו. שפע התמונות, המפות והציורים מבטיח שכמעט כל עובדה המתוארת בספר מגובה באיור מתאים, המקל על הבנת הנושא שנחשב ולא בצדק למורכב וקשה להבנה. הספר מביא את סיפורם של הרי אילת. מיהם, מה מרכיב אותם ומה רואים עליהם והנופים הנשקפים מפסגתם. כן מפרט הספר את תצורות הסלע באזור ונסיבות היווצרותן ואת התהליכים מעצבי הנוף הבולטים ביותר לעין: מתוארים גם סוגי הסלע באזור, המינרלים הבונים אותם, ומאובני יצורי הים שמוצאים בנתיבי המדבר הסובב את העיר. עשרה מסלולי טיול באזור, נועדו להמחיש את התופעות המתוארות בספר.
הספר מתאים לחובבי טבע, תלמידים ומורי דרך, ובמיוחד לכל אלה שמכירים את הנוף, ולשאלות שתמיד שואלים לא קיבלו מעולם תשובה הולמת בשל שפע התמונות והציורים, וההסברים המעמיקים בשפה שווה לכל נפש מתאים הספר כשי ומזכרת לטיולכם באזור אילת.
מחיר: 110 ש"ח (כולל מע"מ ומשלוח) | 80 ש"ח (לא כולל מע"מ) | לרוכשים את שני הספרים 180 ש"ח (כולל מע"מ ומשלוח) | 150 ש"ח (לא כולל מע"מ).
להזמנות נא לפנות להוצאת יעלה ת.ד. 14605 אילת 88580 ולצרף המחאה. הספר יישלח בדואר רשום.
לפרטים כיתבו לדוא"ל
jdafni@gmail.com

   

הרי אילת, ד"ר יעקב דפני

ספרו של ד"ר יעקב דפני, 192 עמ' כרומו מרהיבים, בכריכה קשה עם צילומים והסברים.

מטרתו של ספר זה היא להוות תזכורת מתמדת לנוכחות עולם חי ער ופעיל, במים הרדודים של מפרץ אילת, ובעיקר בתחום החוף של העיר אילת. משאב טבע חיוני זה סבל הזנחה ניכרת בעשורים שחלפו, הן משום שעיקר המאמצים נעשו לשמר קטע קטן של 1.5 ק"מ שבתחום המגודר של מפרץ אילת, והן מתוך האמונה הרווחת בקרב הציבור המקומי והארצי ש"אין מה לראות באילת, הכול כבר נהרס". בשנים האחרונות, מתוך המאבק לשמור על הנותר ומתוך הלחץ הגובר של תנועת צוללים גדולה ללא-תקדים באילת, התברר כי ניתן לשקם את הנזקים ולקיים פיתוח בר-קיימא של חופי ראש המפרץ, תוך כבוד לערכי הטבע הנמצאים בהם. ספר זה נועד להוות שופר לפעילות מבורכת זו.
הספר מתאים לעיון ולימוד עצמי של צוללים וחובבי-ים וכן, בשל שפע התמונות וההסברים בשפה קלה ומובנת לכל, כשי למורים ולתלמידים.
מחיר: 110 ש"ח (כולל מע"מ ומשלוח) | 80 ש"ח (לא כולל מע"מ) | לרוכשים את שני הספרים 180 ש"ח (כולל מע"מ ומשלוח) | 150 ש"ח (לא כולל מע"מ).
להזמנות נא לפנות להוצאת יעלה ת.ד. 14605 אילת 88580 ולצרף המחאה. הספר יישלח בדואר רשום.
לפרטים כיתבו לדוא"ל
jdafni@gmail.com

   

הרי אילת, ד"ר יעקב דפני

Dr. Jacob Dafni's book, hard covered, 192 chrome pages, highly illustrated, offers explanation and answers questions that you may have asked about coral reefs in general and the unique phenomenon of coral reefs in a relatively cooler water beyond the tropic of cancer in particular.

The book was issued in two identical versions, English and Hebrew.
Nominal price: US$ 25, plus US$7 handling and airmail delivery. In transactions in Israel,
US$2.8 VAT will be added (except in Eilat, which is VAT free).

To order click the "Buy Now" button, provide the exact amount (number of books x unit price and delivery). You may chose between paying through "PayPal" or by using your Credit Card or bank account.

and write me to the Email address:
jdafni@gmail.com  It is quick and safe.

חזרה למעלה
 
 
Design by Giraphic studio © כל הזכויות שמורות 2009   * Email. giraphic@netvision.net.il * Tel. 052-3854981 .טל* סלוגן מקורי הזכויות שמורות