הלוואות בערבות מדינה

הלוואות בערבות מדינה הינן למעשה קרן אשר עומדת על מיליארדי שקלים והינן מטעם התעשייה והכלכלה של משרד האוצר. למעשה, הלוואות בערבות מדינה נועדות להעניק בטחונות להלוואה לעסקים בינוניים וקטנים בלבד. כמו כן, מדובר הלוואה בתנאים מועדפים וטובים במיוחד עבור בעלי העסק, כאשר מדובר על ריבית נמוכה במיוחד, טווח החזר של חמש שנים, אפשרות בה ניתן לא להחזיר את הקרן בשישה חודשים הראשונים, בטחונות נמוכים ועוד. תנאים אלה הופכים את הלוואות בערבות מדינה למבוקשות ויעילות במיוחד. כסף נזיל מתמחים בתחום ההלוואות ובתחום של הלוואות בערבות מדינה בפרט, ומעניקים לכל לקוח את השירות הטוב והמהיר ביותר במטרה לקבל את הלוואה על הצד המקצועי והזריז ביותר. 

חשוב לקחת בחשבון כי לסוג הלוואה זו קיימים מספר תנאים הכרחיים אשר חייבים להתקיים על מנת שבעל העסק יקבל את האישור המבוקש. ראשית, על העסק להיות תחת ההגדרה של עסק קטן או בינוני, כאשר המחזור העסקי של העסק לא עולה על מאה מיליון שקלים בשנה, ולא עומד כנגד העסק או בעליו הליכים משפטיים מסוגים שונים, כמו כן שאין לבעל העסק אף סוג של חובות למדינה. רק לאחר עמידה בתנאים אלה, יכול בעל העסק להגיש את הבקשה ולהתחיל את התהליך. כמו כן, ההלוואה הינה פתוחה לעסקים שונים מתחומים מגוונים כגון תיירות, מסחר, שירותים, חקלאות, ייצוא ועוד. 

כמו כן, חשוב להבין כי תהליך בקשת ההלוואה הינו תהליך מורכב ורגיש אשר דורש ידע רב, מקצועיות ומיומנות ברמה הגבוהה ביותר. פעמים רבות בעלי עסקים לא מגיעים עם ידע או ניסיון בתחום ואינם יודעים כיצד עליהם להגיש את הלוואה ואילו מסמכים עליהם להציג ולהגיש. ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי עסקים בוחרים לפנות חברה חיצונית, מקצועית ומנוסה אשר יודעת ומכירה לעומק את תהליך בקשת הלוואה, לומדת להכיר את העסק ואת מצבו הכלכלי ובהתאם לכך יודעת בדיוק אילו מסמכים ונתונים עליה להגיש לגופים השונים אשר אחראים על אישור ההלוואה. כסף נזיל הינה חברה מקצועית בהנהלת מתי סניור אשר מעניקה שירות מהיר, אדיב ומקצועי לבעלי עסקים רבים ברחבי הארץ, ושמה לעמוד מאחורי הצלחות רבות ואישורי הלוואה רבים עבור עסקים שונים ומגוונים